O nás

Vývoj společnosti

alt

Společnost XENIUM Europe s.r.o. byla založena roku 2009 a zaujímá na trhu významné postavení v oblasti realizace energetických úspor. Tradičně největší objem zrealizovaných zakázek této dynamicky rostoucí firmy tvoří zákazníci a aplikace v oblasti průmyslu.

Tým společnosti XENIUM Europe s.r.o. je proškolen k nalezení potenciálu pro úsporu elektrické energie, vyhovět všem nařízením, ale také požadavkům klientů, aby dosáhli kýženého dokonalého výsledku. Naší filozofií a krédem je proto poskytnout zákazníkům komplexní řešení na míru s jejich minimální součinností a vytvořit tak řešení optimalizované pro konkrétní prostory. Kromě České republiky XENIUM Europe působí i na Slovensku.

alt
Vývoj společnosti
Založení společnosti

2009

Rozdělení
do divizí

2010

Expanze
na Sk

2011

Veletrh
Ampér

2012

Produkce
LED XENIUM v ČR

2013

Rozšíření portfolia
produktů a služeb

2014

Expanze do
Evropy

2015

Expanze na
UKRAJINU

2016

Nárust účinnosti LED

2017

Rozšíření portfolia
produktů a služeb

2018

Energetické
úspory

2020

Významná pozice
v realizacích FVE

2022

Pokračující expanze

2023

alt

Naše služby

alt
alt

Podporujeme

alt
Onkologická kavárna FNO

Onkologická kavárna vznikla 20. 12. 2021 v prostorech jedné z čekáren Kliniky onkologické FN Ostrava. Díky dobrovolníkům a sponzorům tam mohou strávit čas čekáním na vyšetření s šálkem kávy, čaje nebo jiného nealkoholického nápoje nejen pacienti, ale také jejich doprovod. Obsluhu v kavárně zajišťují dobrovolníci.

ADRA

Nadace ADRA – Adventistická nadace pro pomoc a rozvoj  je nezisková humanitární organizace, která si klade za cíl přispívat svou činností ke zvyšování životní úrovně a zdraví obyvatel, a to jak v ČR, tak v ostatních zemích, zejména v těch rozvojových.

Dobrý anděl

Nadace Dobrý anděl pomáhá rodinám s dětmi, které se vlivem vážné nemoci dostaly do těžké situace. Nadace byla založena 8. listopadu 2011. Cílem Systému DOBRÝ ANDĚL je, aby rodiny nemocných dostávaly pravidelnou měsíční finanční pomoc v řádu několika tisíc korun.

Zdravotní klaun

Zdravotní klaun, o. p. s., je obecně prospěšná společnost a nezisková organizace, která přináší humor a radost hospitalizovaným dětem, geriatrickým pacientům a dalším potřebným v oblasti zdravotnictví. Klade si za cíl zlepšit jejich psychický zdravotní stav.

Lékaři bez hranic

Organizace „Lékaři bez hranic“ byla založena skupinou francouzských lékařů a novinářů v reakci na nigerijskou občanskou válku. Zakladatelé organizace věřili, že každý člověk má právo na poskytnutí krizové lékařské pomoci bez ohledu na rasu, náboženské vyznání či politické přesvědčení a že potřeby člověka jsou nadřazeny hranicím země.

Mobilní hospic Ondrášek

Mobilní hospic Ondrášek pečuje o nevyléčitelně nemocné dospělé i dětské pacienty v jejich domácím prostředí. Poskytuje odborné sociální poradenství všem obyvatelům Moravskoslezského kraje. Provází v období po úmrtí blízkého člověka. Provozují Odlehčovací službu Ondrášek.

alt
alt

Proč spolupracovat s námi?

alt
Zkušenosti od roku 2009
Férové jednání
Vlastní výrobní kapacity
Provozování vlastních fotovoltaik
Servisní tým
alt

Firemní struktura

alt
alt
alt

Fotogalerie

alt
alt

Kontaktujte nás!

alt
Souhlasím se zpracováním údajů
alt