Elektroinstalace a rozvaděče

Elektroinstalace a výroba rozvaděčů

alt

Provádíme nejen komplexní dodávky nových elektroinstalací, ale i rekonstrukce a opravy zastaralých či nevyhovujících rozvodů nebo pravidelnou údržbu. Zabýváme se realizací zakázek jak pro domácnosti, tak i pro firmy a instituce. Pro zakázky většího rozsahu máme k dispozici tým zkušených externích profesionálů.

alt
Elektroinstalace a výroba rozvaděčů
alt

Náš cíl

alt

Našim cílem je navrhnout klientům optimální řešení jejich potřeb za pomoci nejmodernějších postupů, technologií a materiálů s ohledem na cenovou přijatelnost. Používáme kvalitní prověřené materiály a výrobky, abychom mohli garantovat dlouhou záruku a zajistit tak klientům jejich maximální spokojenost. Realizace provádíme také samozřejmě „na klíč“ včetně zednických, malířských, popř. úklidových prací, včetně komunikace s rozvodnými závody ČEZ aj.

Pro naše zákazníky zhotovujeme projektovou dokumentaci v podoborech silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Provádíme autorský dozor a koordinaci se všemi ostatními profesemi a sami jsme schopni postarat se o výstavbu. Návrhy zpracováváme tak, aby měly nejvyšší efekt mezi náklady a užitou hodnotou při dodržení našich vysokých standardů a požadavků investora. Dále s úspěchem čelíme vysokým nárokům objednatelů, co se týče termínů. Provádíme projekční činnost, elektro revize, průmyslové instalace. Dodáváme kompletní trafostanice – TR, VN, NN. Vyrábíme rozvaděče dle projektové dokumentace a požadavků zákazníka. Věříme, že v případě objednání projektu se stanete našimi spokojenými zákazníky.

alt

Nabízíme

alt
  • komplexní elektroinstalaci
  • rekonstrukce a opravy nevyhovujících rozvodů
  • projektovou dokumentaci – silnoproud, slaboproud měření, regulace
  • auditorský dozor a koordinaci dodavatelů
  • kompletní trafostanice – TR, VN, NN
  • elektro revize, průmyslovou instalaci
alt

Kontaktujte nás!

alt
Souhlasím se zpracováním údajů
alt